Przejdź do treści

Uderzył pięścią w twarz 9-letnią dziewczynkę na oczach rodziców: szaleństwo na dworcu kolejowym

16/04/2024 10:24 - AKTUALIZACJA 16/04/2024 10:24

Uderzył 9-letnią dziewczynkę w twarz na oczach jej mamy i taty. Do zdarzenia doszło w Grand Central Terminal w Nowym Jorku . 30-letni mężczyzna stanął już przed sądem.

9-latka uderzona w twarz na oczach rodziców na dworcu kolejowym

Jean Carlos Zarzuela został oskarżony o atak na dziewczynkę około godziny 11:50 w sobotę 13 kwietnia w holu słynnego dworca kolejowego na Manhattanie.

Dziecko stało obok matki, gdy Zarzuela podszedł do nich i uderzył ją w twarz za bez powodu. Po czym uciekł. Jak podaje nadawca PIX11, pomocy jako pierwsi udzielili policjanci Metropolitan Transportation Authority (MTA). Dziewczynka przewieziono do nowojorskiego szpitala. Lokalne media podały, że Zarzuela była już znana policji z innych wcześniejszych przestępstw. Funkcjonariuszom udało się ująć napastnika jeszcze w sobotni wieczór dzięki nagraniom z kamer monitoringu. Jak podaje CBSNews New York został oskarżony o napaść.

Coraz więcej kobiet zostaje uderzonych w twarz w Nowym Jorku

Ostatnio w Nowym Jorku coraz częściej zdarzają się przypadki pobić kobiet. Kilka kobiet nakręciło na TikToku filmy o przypadkowych uderzeniach w miejscach publicznych. Do nieprzyjemnych incydentów dochodzi najczęściej na Manhattanie w biały dzień. Policja nowojorska potwierdziła niektóre z tych incydentów. Fala ataków zwiększyła strach wśród kobiet i podsyciła obawy związane ze wzrostem przestępczości w mieście.

Tagi: