Przejdź do treści

16-letni chłopiec i 40-letni mężczyzna utonęli w strasznym wypadku samochodowym podczas powodzi w Lincolnshire

09/01/2024 12:00 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:03

UK: Okropny wypadek samochodowy w Lincolnshire – Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13:30. Niebieski Mercedes 300 zjechał z drogi na Tetney Lock Road w Tetney, Lincolnshire. 16-letni chłopiec i 40-letni mężczyzna zginęli na miejscu wypadku.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: USA: Nastolatek z Florydy zastrzelił swoją 23-letnią siostrę tuż po kłótni o prezenty świąteczne

Straszny wypadek samochodowy w Lincolnshire

Policja Lincolnshire poinformowała, że kolizja została zgłoszona około 13.30 w sobotę, kiedy niebieski Mercedes 300 zjechał z drogi na Tetney Lock Road w Tetney, Lincolnshire. Funkcjonariusze policji, Lincolnshire Fire and Rescue i East Midlands Ambulance Service zostali natychmiast wysłani na miejsce zdarzenia. Według relacji Mirror.co.uk, na miejscu wypadku stwierdzono zgon 16-letniego chłopca i 40-letniego mężczyzny. Ich najbliżsi krewni zostali poinformowani i są wspierani przez specjalnie przeszkolonych funkcjonariuszy.

Dochodzenie w sprawie wypadku

Na tym etapie nie sądzi się, by w wypadku brały udział inne pojazdy. Objazdy zostały wprowadzone na skrzyżowaniu Tetney Lock Road z Hoop End i skrzyżowaniu Tetney Lock Road z New Delights. Droga została dopiero otwarta około 3 nad ranem. Policja apeluje o wszelkie informacje na temat incydentu, zwłaszcza od osób, które mogły widzieć pojazd i mają nagrania z kamery samochodowej między 12:30 a 13:33 w sobotę. Źródło: mirror.co.uk PolishObserver.com

Tagi: