Przejdź do treści

Wszystkie sieciówki – sklepy i restauracje, w których dzieci wakacje mogą jeść za darmo

22/07/2023 08:00 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:04

Wiadomości z Wielkiej Brytanii: Rodzice nie będą musieli wydawać już fortuny, aby nakarmić dzieci na mieście podczas przerwy szkolnej. Od supermarketów po sieci restauracji istnieje wiele miejsc, w których maluchy mogą zjeść tanio. Oto wszystkie miejsca, w których dzieci podczas wakacji mogą zjeść tanio – za 1 funta lub za darmo.
Czytaj także: Świadczenie 500 plus wzrośnie do 800 złotych. Sejm podjął decyzję

Miejsca, w których dzieci podczas wakacji mogą zjeść tanio. Sprawdzaj warunki ofert na bieżąco

Zapewnienie jedzenia na mieście dla dzieci w wakacje nie musi być kosztowne. Istnieje wiele ofert, z których warto skorzystać, by zaoszczędzić trochę gotówki. Zawsze jednak dokładnie sprawdzaj warunki każdej oferty, aby uniknąć ewentualnego rozczarowania. Warto też zapytać personel restauracji, czy oferta jest nadal aktualna przed złożeniem zamówienia, na wypadek gdyby trwające oferty zostały wycofane z krótkim wyprzedzeniem.
Czytaj także: Cukier lepszy niż słodzik! Szokujące wytyczne naukowców

Oto miejsca z korzystną ofertą promocyjną dla najmłodszych:

  • ASDA – Dzieci mogą jeść za 1 funta codziennie do końca roku w kawiarniach ASDA.
  • TESCO – Dzieci mogą jeść za darmo w kawiarniach TESCO, gdy dorosły wyda zaledwie 60 pensów i zeskanuje swoją kartę Clubcard. Ta oferta rozpoczyna się 24 lipca i kończy 1 września w Anglii i Walii. Jeśli mieszkasz w Szkocji, oferta jest dostępna do 11 sierpnia. Jeśli mieszkasz w Irlandii Północnej, jest dostępna od teraz do 1 września.
  • SAINSBURY’S – Dzieci jedzą za darmo w kawiarniach Sainsbury’s przy zakupie głównego posiłku dla dorosłych za 5,20 funtów lub więcej. Jest to dostępne w godzinach od 11.30 aż do 3 września. Po tym czasie dzieci mogą jeść za 1 funta.
  • MORRISONS – Dzieci jedzą za darmo przez cały dzień, każdego dnia, gdy osoba dorosła kupi główny posiłek za 4,49 funty lub więcej.
  • IKEA – dzieci otrzymują posiłek za 95 pensów codziennie od 11 rano. Nie obejmuje IKEA Hammersmith oraz punktów zamówień i odbioru.
  • Restauracje Gordona Ramseya – Dzieci poniżej 8 roku życia jedzą za darmo przez cały dzień, codziennie, w wybranych restauracjach Gordona Ramseya z każdą płacącą osobą dorosłą.
  • BILLS – Dwoje dzieci może jeść za darmo przez cały dzień od 24 lipca do 1 września, gdy jedna osoba dorosła zamówi dowolne danie główne. Nie obejmuje sobót i niedziel.
  • BELLA ITALIA – Dzieci jedzą za 1 funta z dowolnym daniem głównym dla dorosłych. Oferta jest ważna od 16:00 do 18:00 od poniedziałku do czwartku.
  • YO! SUSHI – Dzieci jedzą za darmo za każde wydane 10 funtów przez osobę dorosłą od 17 lipca do 11 sierpnia.

Źródło: mirror.co.uk , PolskiObserwator.de

Tagi: