Przejdź do treści

14-latka zaginęła po szkole. Odnalazła się 13 lat później

12/04/2024 15:06 - AKTUALIZACJA 12/04/2024 18:09
tajemnicza historia Jessiki

„Sprawa może w końcu zostać zamknięta”. Zostało to potwierdzone przez policję w Teksasie. Jessika Delgadillo, która w tajemniczy sposób zniknęła w 2010 roku, gdy miała zaledwie 14 lat, odnalazła się. Co się działo z nią przez te wszystkie lata? Oto tajemnicza historia Jessiki.

Tajemnicze zniknięcie Jessiki

13 lat temu Jessica szła do szkoły, kiedy w tajemniczy sposób zniknęła. Rodzina natychmiast zgłosiła jej zaginięcie. Miejscowe władze szukały jej przez jakiś czas, ale wszystkie tropy się wyczerpały. Ku rozpaczy rodziców, dziewczynki nigdy nie odnaleziono. Po około dziesięciu latach sprawę wznowiono, po tym jak wydział policji utworzył nową jednostkę ds. spraw “niewyjaśnionych”, która wybrała trzy sprawy dotyczące osób zaginionych, a sprawa Jessiki była jedną z nich.

Przełom w sprawie

Śledczy skontaktowali się z Krajowym Centrum ds. Dzieci Zaginionych i Wykorzystywanych w celu uzyskania pomocy, a dwóch członków rozpoczęło współpracę z władzami, dokładnie analizując sprawy i dzieląc się informacjami w mediach społecznościowych. Po jakimś czasie nastąpił przełom w sprawie. Czytaj dalej pod zdjęciem

tajemnicza historia Jessiki

Tajemnicza historia Jessiki

W listopadzie ubiegłego roku śledczy otrzymali telefon od kobiety podającej się za Jessicę Delgadillo. „Słyszałem, że mnie szukaliście” – powiedziała, dodając, że mieszka teraz po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych, na wschodnim wybrzeżu.

Śledczy pobrali wymazy DNA i potwierdzili, że to faktycznie Jessica Delgadillo, która obecnie ma prawie 28 lat. Prosiła śledczych, aby nie dzielili się informacjami na temat tego, co się z nią stało i gdzie trafiła. Ale „teraz tę sprawę można w końcu zamknąć” – stwierdziła policja.
Przeczytaj też: Rozbitkowie odnalezieni na małej wyspie w Mikronezji. Ułożyli napis HELP z liści palmowych
Przeczytaj też: Co dalej z Tik Tokiem? Fani aplikacji są złamani!
źródło: thesocialpost.it, PolishObserver.com

Tagi: