Przejdź do treści

Mieszkanka Wielkiej Brytanii trafiła „szóstkę” w Lotto. Wygrała 182 miliony, ale mimo to nie dostała pieniędzy

15/07/2023 21:29 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:05


Fatalna „szóstka” w Lotto. 
Kiedy w puli loterii znajdują się 182 miliony funtów brytyjskich, przyciąga to wielu graczy. Mimo, że wygrywają tylko nieliczni. Prawdopodobieństwo prawidłowego przewidzenia wszystkich liczb wynosi jeden na kilka milionów. Jednak jest jeszcze mniej prawdopodobne, aby uzyskać wszystkie numery loterii prawo i nadal nie wygrać. Oto jak do tego doszło.
Sprawdź: Zmiany w Wielkiej Brytanii w lipcu 2023

Najgorsza „szóstka” w Lotto. Miała wygrać 182 miliony funtów, nie dostała nic

Dokładnie taka sytuacja przydarzyła się młodej kobiecie z Wielkiej Brytanii – donosi brytyjska gazeta The Sun. 19-letnia Rachel Kennedy i jej starszy o dwa lata chłopak Liam McCrohan od tygodni podawali te same numery. Niespodziewanie nadszedł ich wielki moment – ich numery zostały faktycznie wylosowane.
>>>> ,,Byłem martwy przez 90 minut”. Szokująca historia 61-letniego mężczyzny

Rachel otrzymała powiadomienie ze swojej aplikacji. „Gdy weszłam na aplikację, wyświetlił mi się komunikat 'Winning Match”. „Pomyślałam o mój Boże, ja wygrałam” – relacjonuje kobieta w rozmowie z The Sun. Natychmiast zadzwoniła do swojego chłopaka, aby przekazać mu dobrą nowinę. Następnie zadzwoniła do Lotto EuroMillions i otrzymała kolejną zaskakującą wiadomość – jej liczby są poprawne, ale ona nie jest zwycięzcą. 
>>>> Wakacyjna tragedia na lotnisku Gatwick! Setki odwołanych lotów i rozczarowane tłumy pasażerów

„Myślałam, że wygrałam”

„Zadzwoniłem na numer myśląc, że wygrałem 182 miliony funtów, a oni powiedzieli: 'Tak, liczby były prawidłowe, ale nie miałaś środków na koncie, aby zapłacić za kupon, więc płatność nie przeszła’” – relacjonuje 19-latka. „Byłem nad księżycem, kiedy myślałam, że wygrałam, ale kiedy dowiedziałem się, że nie, Liam był jeszcze bardziej zdenerwowany niż ja” – dodaje.

>>>> Oto kiedy dobra pogoda wróci do Wielkiej Brytanii

Młoda para myślała już o tym, jak wyda swoje miliony. „Pękło mi serce, gdy człowiek przez telefon powiedział, że wcale nie kupiliśmy kuponu. Już wyobrażałem sobie nasz wymarzony dom i wymarzony samochód, chyba trochę przesadziłem szczerze mówiąc. W aplikacji rzeczywiście wyglądało to tak, jakbyśmy wygrali” – mówi Liam gazecie.

Młoda kobieta ma swoją własną teorię, dlaczego ostatecznie nie wygrała: Kilkukrotne użycie tych samych liczb podobno przyniosło jej pecha. „Już od pięciu tygodni z rzędu podajemy dokładnie te same numery”. Liam zamieścił na Twitterze zdjęcie przedstawiające ich pecha dla swoich przyjaciół, jednak dotarło ono do dużo większej liczby osób. „Na początku po prostu zamieściłem go, aby moi przyjaciele mogli go zobaczyć. Mam tylko około 120 followersów, ale potem to po prostu eksplodowało i myślę, że mam teraz ponad 31 000 polubień” – podzielił się Liam.

Czytaj także: Tyle gotówki można legalnie przewieźć przez granicę do Wielkiej Brytanii

Źródło: Hna, PolishObserver.de