Przejdź do treści

Thomas Kingston nie żyje. Mąż Lady Gabrielli Windsor został znaleziony martwy, miał 45 lat

28/02/2024 12:02 - AKTUALIZACJA 18/03/2024 13:02
Thomas Kingston nie żyje

Thomas Kingston nie żyje – Tragedia na dworze królewskim w Wielkiej Brytanii. 45-lat mąż Lady Gabrielli Windsor został znaleziony martwy. Rodzina królewska jest wstrząśnięta jego nagłą śmiercią. „Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlał życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej naszej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym dla nas momencie” – napisano w oświadczeniu wydanym w imieniu rodziny księżniczki Gabrielli. Oto, co już wiadomo na temat okoliczności śmierci Toma Kingstona.
Przeczytaj także: Ważna informacja dla Polaków pracujących w UK. Po przejściu na emeryturę może czekać ich „przykra niespodzianka”

Thomas Kingston nie żyje

Przedsiębiorca został znaleziony martwy w niedzielny wieczór w swojej rezydencji w Gloucestershire – informuje BBC. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, które przybyły na miejsce tuż po godzinie 18, nie udało się go uratować. Maż Lady Gabrielli zmarł w wieku 45 lat. Przyczyna śmierci Thomasa Kingstona na razie nie jest znana. Zostanie przeprowadzone dochodzenie w celu ustalenia przyczyny zgony, ale nie ma żadnych podejrzanych okoliczności ani innych osób zaangażowanych w tę sprawę podaje “Daily Mail”. 

Rzecznik Pałacu Buckingham poinformował, że „Król i królowa zostali poinformowani o śmierci Thomasa i łączą się bólu z rodziną zmarłego”.
„W szczególności Ich Wysokości przesyłają najszczersze myśli i modlitwy Gabrielli i całej rodzinie Kingstonów” – zaznaczył rzecznik rodzin królewskiej. 

Rodzina królewska wstrząśnięta nagłą śmiercią Toma Kingstona

Lady Gabriella i Tom Kingston, były narzeczony Pippy Middleton, pobrali się w maju 2019 w przepięknej kaplicy św. Jerzego przy zamku w Windsorze.  Wśród gości znalazła się królowa Elżbieta. Małżonkowie wydawali się być idealną parą królewską. Nagła śmierć Thomasa jest wstrząsem dla całej brytyjskiej rodziny królewskiej. Czytaj dalej poniżej


W oświadczeniu wydanym w imieniu jego żony, Lady Gabrielli Kingston, jego rodziców, Mr Martina i Mrs Jill Kingston, oraz jego sióstr, Joanny Connolly i Emmy Murray, napisano: „Z najgłębszym żalem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata.

Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozjaśniał życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, w tym trudnym dla nas momencie”. 
Przeczytaj też: Europejskie miasto, w którym możesz wygodnie żyć za 1000 euro miesięcznie
Źródło: BBC, PolishObserver.com

Tagi: