Przejdź do treści

Ryanair ogranicza kolejne połączenia z Polski do Wielkiej Brytanii

03/04/2024 11:47 - AKTUALIZACJA 04/04/2024 20:29

Ryanair ogranicza połączenia z Polski do Wielkiej Brytanii. Już od kwietnia będzie mniej połączeń z Polski do Londynu, a od czerwca także do Edynburga. Ograniczenia lotów na popularnych trasach dotyczą obecnie dwóch miast.

Ryanair ogranicza połączenia z Polski do Wielkiej Brytanii

Z początkiem kwietnia 2024 roku Ryanair ogranicza loty między Łodzią a Londynem. Niestety połączenia nie są już realizowane codziennie. Z łódzkiego lotniska do stolicy Wielkiej Brytanii można obecnie polecieć we wtorek, środę, piątek, sobotę i niedzielę. (Czytaj dalej poniżej)
Przeczytaj także: Ryanair ogranicza loty do Polski: zmiany w rozkładzie i zawieszone połączenia na ważnych trasach

gdzie najlepiej siadac w samolocie

Od czerwca Ryanair zmniejszy natomiast liczbę połączeń między Krakowem a Edyburgiem. Liczba rejsów zostanie ograniczona z pięciu do czterech tygodniowo – informuje portal Pasażer.com. Loty będą realizowane w poniedziałki, wtorki, środy oraz soboty.
Przeczytaj także: Przepisy Ryanair dotyczące bagażu rejestrowanego. Jeden błąd może SKUTKOWAĆ odmową wpuszczenia na pokład samolotu

Przyczyną redukcji liczby lotów są problemy Boeinga i związane z nimi opóźnienie dostaw nowych samolotów.  Mniej nowych maszyn w wyznaczonym czasie zmusza Ryanaira do ograniczenia liczby rejsów lub tymczasowego zawieszenia niektórych połączeń. 
Przeczytaj też: Ważna zmiana na wszystkich lotniskach w Wielkiej Brytanii, która będzie miała wpływ na letnie wakacje
Źródło: Pasażer.com, PolishObserver.com

Tagi: