Przejdź do treści

„Popełnił samobójstwo”. Kolejna tragedia w brytyjskiej rodzinie królewskiej: znaleziono go martwego, „księżniczka jest zdruzgotana”

26/04/2024 17:47 - AKTUALIZACJA 26/04/2024 17:56
Kolejna tragedia w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Trudne czasy nadeszły dla brytyjskiej rodziny królewskiej, po chorobach króla Karola Kate, teraz kolejna tragedia. W ostatnich tygodniach dużo mówi się o stanie zdrowia monarchy. Najnowsze nie napawają optymizmem. Dziennikarz Tom Skyes doniósł, że Karol III „jest naprawdę bardzo chory”. Jeśli chodzi jednak o Kate Middleton, wydaje się, że sytuacja jej stanu zdrowia jest lepsza. Niedawne publiczne wystąpienia uśmiechniętego księcia Williama sugerują, że chemioterapia działa. Kilka dni temu księżna opublikowała zrobione przez siebie zdjęcie swojego syna Louisa z okazji jego szóstych urodzin. Teraz jednak rodziną królewską wstrząsa kolejna straszna wieść.

Kolejna tragedia w brytyjskiej rodzinie królewskiej: Były partner księżniczki Beatrice z Yorku nie żyje

Kolejna tragedia w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Martwe ciało Paolo Liuzzo, byłego chłopaka księżniczki Beatrice z Yorku (obecnie żony Edoardo Mapelli Mozzi), znaleziono w hotelu w Miami. Para spotykała się przez około rok, od 2005 do 2006 roku. Ona miała wtedy zaledwie 17 lat, on 24. Zakończenie związku było spowodowane m.in. tym, że Liuzzo został oskarżony o zabójstwo studenta w Worcester w stanie Massachusetts. Oskarżono go za napaść i udział w bójce, w wyniku której doszło do tragedii. Pierwszy ukochany księżniczki przyznał się do winy i został skazany na prace społeczne.

W ostatnich godzinach nadeszła tragiczna wiadomość o śmierci Paolo Liuzzo, która wprawiła Beatrice w rozpacz. „Jest zdruzgotana” – powiedziano. W rzeczywistości do śmierci doszło w lutym, ale ogłoszono to dopiero teraz.
Funkcjonariusz policji w Miami, Michael Vega, powiedział, że policjanci weszli do pokoju w hotelu 7 lutego o 15:22, a godzinę śmierci Liuzzo zarejestrowano zaledwie 12 minut później o 15:34. Dodał: „Stwierdzono, że do śmierci doszło z powodu przedawkowania”. Dochodzenie w tej sprawie trwa – donosi Mirror.